تاریخجه موتور چهارجرخ از کجاست:

از دیگر موتور چهارچرخ های پر طرفدار موتور چهارچرخ 200 سی سی مدل جترو  میباشد. این محصول دارای بدنه قوی و مطابق با استاندارد های جهانی میباشد که باعث حفظ امنیت شخص مصرف کننده میشود. لازم به ذکر است این محصول نیز دارای لاستیک های پهن میباشد ولی در مقایسه با موتور چهارچرخ 125 سی سی لاستیک بزرگ جترو لاستیک های معمولی محسوب میشود.

این مدل  موتور چهارچرخ برای مسیر های ناهموار کاملا مناسب میباشد و توانایی عبور از سخت ترین جاده ها را داراست. همچنین برای مسابقات نیز میتوان از آن استفاده کرد. میتوانید از آن برای باغ و ویلای شخصی خود نیز استفاده کنید.

نکته جالب در مورد این محصول تنوع رنگ بسیار زیاد آن میباشد که شامل : قرمز , مشکی , زرد و سبز میباشد. این نکته بسیار مثبتی محسوب میشود زیرا معمولا موتور های چهارچرخ تنوع رنگ زیادی ندارند.

این محصول نیز مانند موتور چهارچرخ 125 سی سی مدل خفاشی جترو تک سرنشین میباشد و بیشتر مورد استقبال  افرادی است که تنها سفر میکنند و برای خانواده ها مناسب نمیباشد.

با توجه به قانون ممنوعیت استفاده از موتور چهارچرخ ها در سطح شهر در ایران و بسیاری از کشور های دنیا در واقع میتوان گفت این موتور ها مخصوص طبیعت و مسابقات تولید میشوند بنابراین بدون دود بودن این محصول نیز نکته بسیار مثبتی محسوب میشود و باعث شده مورد استقبال حامیان محیط زیست قرار بگیرد. شما با تهیه این محصول میتوانید از طبیعت زیبا لذت ببرید بدون اینکه کوچکترین صدمه ای به طبیعت وارد کنید.

این محصول دارای سند شرکتی میباشد همچنین 1سال گارانتی موتوری و 5 سال خدمات پس از فروش میباشد.

ویزگی های موتور چهارچرخ 200 سی سی مدل جترو :

 • فن خنک کننده هوا
  قدرت کشش 200 کیلوگرم
  طریقه روشن شدن استارت
  ترمز ها عقب و جلو دیسکی
  صفحه کیلومتر شمار دیجیتال
  دارای موتور و شاسی بسیار قوی
  چراغ ها ال ای دی (LED)
  اتومات (بدن کلاچ و دنده)
  4 زمانه بدون دود
  دنده عقب دار
  پیچ تنظیم سرعت دستی
  دارای ترمز دستی (قفل کن)
  اگزوز حرفه ای